زنبور سرخ آسیایی چیست

زنبور سرخ که با نام های زنبور قرمز، زنبور خرمایی، زنبور قهوه ای، زنبور وحشی و زنبور گاوی نیز شناخته می شود، یکی از گونه های زنبور بی عسل است که در آب و هوای بیابانی شمال آفریقا، خاورمیانه و جنوب غربی آسیا یافت می شود. آن ها مانند دیگر گونه زنبور ها زندگی اجتماعی دارند و کلنی دارای یک ملکه و چندین کارگر می باشد.

رده بندی زنبور سرخ آسیایی

این جانور جزء شاخه بندپایان، رده حشرات، راسته دوبالان، خانواده زنبور های بی عسل (Vespidae) و جنس و گونه Vespa orientalis می باشد.

تغذیه زنبور سرخ آسیایی

 آنها حشرات از جمله زنبورهای عسل را شکار می کنند تا لاروهای خود را تغذیه کنند و خود بالغین از شهد گل ها تغذیه می کنند.

اندازه، شکل و رنگ زنبور سرخ آسیایی

طول این حشرات بین 25 تا 35 میلی متر که ملکه ها بین 1 تا 1.5 اینچ بزرگتر از زنبورهای کارگر می باشند. رنگ آن ها قهوه ای مایل به قرمز و نوارهای زرد روشن روی سطح شکم خود دارند.

کنترل زنبور سرخ آسیایی

ما اینجا به عنوان یک مرکز تخصصی در وعده اول با مشاور تلفنی رایگان به مشتریان عزیز سعی در کنترل و نابودی این حشره خواهیم کرد در صورت آلودگی زیاد و جوابده نبودن در کم ترین زمان ممکن نیروهای متخصص ما در محل مورد نظر حضور می یابند تا سم پاشی اصولی و کم خطر صورت گیرد. سمپاشی غیر اصولی نه تنها مشکل را برطرف نمی کنه بلکه عواقب غیر قابل جبرانی بر روی سلامت انسان و همچنین مقاوم شدن حشره در برابر سموم می شود.

سم گیاهی برای زنبور سرخ آسیایی

شرکت ورسا صنعت سبز برای مشتریانی که تمایل به سمپاشی کاملا ارگانیک دارند از عصاره های گیاهی برای سم پاشی استفاده می نماید.