قیمت سمپاشی منازل چقدر است؟ چه کسی هزینه سمپاشی منزل مسکونی و محل کار را تعیین می کند؟ آیا می‌توان قبل از درخواست سمپاشی از قیمت خدمات مطلع شد؟ هزینه سمپاشی منازل و شرکت‌ها به چه عواملی بستگی دارد؟ آیا نوع حشره مستقیما بر هزینه سمپاشی منزل اثر می‌گذارد؟ هزینه سمپاشی در بخش‌های مختلف تهران و شهرهای دیگر متفاوت است؟ آیا درخواست سمپاشی کلی مجتمع‌ها هزینه سمپاشی را کاهش می دهد؟

این‌ها رایج‌ترین سوالاتی است که مشتریان قبل از درخواست سمپاشی از ما می‌پرسند. اکنون برای راحتی شما قصد داریم در این صفحه به این سوالات پاسخ دهیم و بگوییم که تمامی قیمت گذاری‌ها از سوی اتحادیه بوده و کاملا شفاف است؛ چرا که قبل از درخواست نهایی خدمات سمپاشی منازل، می‌توان از طریق تماس تلفنی با کارشناسان ما از قیمت خدمات مطلع شوید.

در ادامه هم باید گفت که  قیمت سمپاشی منزل، شرکت‌ها، مجتمع‌ها و سمپاشی رستوران به عوامل متعددی نیز بستگی دارد.

البته متناسب با محل سکونت شما، قیمت سمپاشی منازل تغییر می کند، در غرب، شرق، جنوب و شمال تهران به دلیل عوامل مختلف از جمله تراکم، آفات و حشرات متفاوت، نوع بافت شهری و همچنین آب و هوای قیمت سمپاشی متفاوت خواهد بود.همچنین در سایر شهرستان‌ها این قیمت ممکن است تفاوت هایی داشته باشد چرا‌ که اتحادیه هر شهر با هم فرق دارد.

اما برای اینکه حدود قیمت‌های رسمی سمپاشی برای شما مشخص شود، جدول زیر طراحی و ارائه گردیده است که تغییرات قیمت بر اساس نوع آفات و حشرات و همچنین میزان مصرف سموم مختلف را نمایان می کند. ناگفته نماند که عواملی چون متراژ سمپاشی و همچنین نوع سم مورد استفاده فاکتورهای دیگری هستند که بعد از بازدید کارشناسان به طور دقیق مورد محاسبه و ارائه قرار میگیرند.

نوع آفت
هزینه هر پمپ 7 لیتری (تومان)
سمپاشی علیه سوسک درشت
۳۵۰،۰۰۰
سمپاشی علیه سوسک ریز
۴۰۰،۰۰۰
سمپاشی علیه کک، کنه، مایت و سایر آفات
۴۵۰،۰۰۰
سمپاشی علیه ساس
۵۰۰،۰۰۰
سمپاشی علیه موریانه
۹۰۰،۰۰۰
پاشش دورکننده مار و عقرب۵۰۰،۰۰۰
ضدعفونی و گندزدایی علیه کرونا
۸۰۰،۰۰۰
حدود هزینه ایاب و ذهاب
۸۰،۰۰۰
بازدید حضوری کارشناسان فنی در محل
۲۰۰،۰۰۰
جوندگان موذی (انواع موش ها)
هزینه هر سرویس  به ازا 50 گرم طعمه و 2 عدد تله چسبی و یک پمپ 7 لیتری حشره کش اختصاصی (تومان)
طعمه گذاری، تله گذاری، سمپاشی علیه اکتوپارازیت های اختصاصی
۵۰۰،۰۰۰

مشاوره تلفنی رایگان را از دست ندهید! Call Me