قیمت سمپاشی منازل چقدر است؟ هزینه سمپاشی چگونه محاسبه می شود؟ چه کسی هزینه سمپاشی منزل مسکونی و محل کار را تعیین می کند؟ آیا می‌توان قبل از درخواست سمپاشی از قیمت خدمات مطلع شد؟ هزینه سمپاشی منازل و شرکت‌ها به چه عواملی بستگی دارد؟ آیا نوع حشره مستقیما بر هزینه سمپاشی منزل (قیمت سمپاشی منزل) اثر می‌گذارد؟ هزینه سمپاشی در بخش‌های مختلف تهران و شهرهای دیگر متفاوت است؟ آیا درخواست سمپاشی کلی مجتمع‌ها هزینه سمپاشی (مبلغ سمپاشی) را کاهش می دهد؟

این‌ها رایج‌ترین سوالاتی است که مشتریان قبل از درخواست سمپاشی (سم پاشی) از ما می‌پرسند. اکنون برای راحتی شما قصد داریم در این صفحه به این سوالات پاسخ دهیم و بگوییم که تمامی قیمت گذاری‌ها از سوی اتحادیه بوده و کاملا شفاف است؛ چرا که قبل از درخواست نهایی خدمات سمپاشی منازل، می‌توان از طریق تماس تلفنی با کارشناسان ما علاوه بر مشاوره سمپاشی تلفنی رایگان از قیمت خدمات کنترل آفات (سمپاشی) مطلع شوید.

در ادامه هم باید گفت که  قیمت سمپاشی منزل، شرکت‌ها، مجتمع‌ها و سمپاشی رستوران به عوامل متعددی نیز بستگی دارد.

البته متناسب با محل سکونت شما، قیمت سمپاشی منازل تغییر می کند، در غرب، شرق، جنوب و شمال تهران به دلیل عوامل مختلف از جمله تراکم، آفات و حشرات متفاوت، نوع بافت شهری و همچنین آب و هوای قیمت سمپاشی متفاوت خواهد بود.همچنین در سایر شهرستان‌ها این قیمت ممکن است تفاوت هایی داشته باشد چرا‌ که اتحادیه هر شهر با هم فرق دارد.

اما برای اینکه حدود قیمت‌های رسمی سمپاشی برای شما مشخص شود، جدول زیر طراحی و ارائه گردیده است که تغییرات قیمت بر اساس نوع آفات و حشرات و همچنین میزان مصرف سموم مختلف را نمایان می کند. ناگفته نماند که عواملی چون متراژ سمپاشی و همچنین نوع سم مورد استفاده فاکتورهای دیگری هستند که بعد از بازدید کارشناسان به طور دقیق مورد محاسبه و ارائه قرار میگیرند.

نوع آفت
هزینه هر پمپ 7 لیتری (تومان)
سمپاشی علیه سوسک درشت
400،000
سمپاشی علیه سوسک ریز
450،000
سمپاشی علیه کک، کنه، مایت و سایر آفات
500،000
سمپاشی علیه ساس
550،000
سمپاشی علیه موریانه
950،000
پاشش دورکننده مار و عقرب550،000
ضدعفونی و گندزدایی علیه کلیه میکروارگانیسم ها (کرونا)
850،000
حدود هزینه ایاب و ذهاب
80،000
بازدید حضوری کارشناسان فنی در محل
200،000
جوندگان موذی (انواع موش ها)
هزینه هر سرویس  به ازا 50 گرم طعمه و 2 عدد تله چسبی و یک پمپ 7 لیتری حشره کش اختصاصی (تومان)
طعمه گذاری، تله گذاری، سمپاشی علیه اکتوپارازیت های اختصاصی
700،000

مشاوره تلفنی رایگان را از دست ندهید! Call Me