فقط یک تماس تا از بین رفتن حشرات و جانوران موذی

شرکت کنترل آفات ورسا صنعت سبز با 15 سال تجربه و تیم قدرتمند علمی و اجرایی به‌ همراه مجهزترین امکانات به منظور رفاه هموطنان عزیز در شرایط سخت اقتصادی و معیشتی در زمینه کنترل آفات در منازل، مشاوره رایگان تخصصی کنترل آفات   (مشاوره سمپاشی و ...) به وسیله روش های دوستدار محیط زیست، ارائه می دهد.

شیوه بهره‌مندی از این خدمت (مشاوره کنترل آفات: سمپاشی، طعمه گذاری و ...)

ابتدا تصاویر آفات توسط مشتری محترم برای کارشناسان شرکت ارسال می گردد، کارشناسان پس از شناسایی آفت روش‌های بهسازی و غیر سمپاشی را برای کنترل آفات در اختیار عزیزان قرار خواهند داد.

در صورت لزوم اطلاعات سموم ارگانیک و روش تهیه آن نیز خدمت مشتریان ارائه می‌شود تا به راحتی بتوانند آن را تهیه و استفاده نمایند.

در کنار این کار اطلاعات کامل حشرات و روش‌های سمپاشی و غیر‌سمپاشی تخصصی شامل روش‌های زنده گیری، طعمه گذاری، پاشش و روش تدخینی نیز بر روی سایت، در صفحه اینستاگرام و گروه واتساپ جهت استفاده عزیزان قرار خواهد گرفت تا مشتریان محترم بدون دغدغه و با آرامش خیال با استفاده از سموم ارگانیک و دوستدار طبیعت از مشکلاتی که حشرات و جانوران موذی برای زندگی و آرامششان ایجاد نموده است، رهایی یابند.

پس همین الآن می توانید با برقراری ارتباط از طریق واتساپ یا تماس تلفنی با کارشناسان از این خدمت منحصر به فرد بهره‌مند شوید. زمان را از دست ندهید...

ما در این طرح برای واحد‌های بهداشت، HSE و QC مراکز مختلف مانند: هتل‌ها، مراکز آموزشی، مراکز درمانی، کتابخانه‌ها، پالایشگاه‌ها و ... نیز برنامه ویژه‌ای تدارک دیده‌ایم که شامل دوره های آموزشی تخصصی و رایگان در زمینه کنترل آفات بهداشتی و آفات انباری و آسیب‌ها و کنترل آن‌هاست که می توان به صورت حضوری و حتی آنلاین مراکز مختلف از آن استفاده نمایند. فقط با یک تماس از جزئیات طرح با خبر شوید...