سمپاشی کک

یکی از اصلی ترین راه های کنترل کک ها (Flea) در مکان های آلوده سمپاشی کک می باشد. سمپاشی به همراه کشیدن جاروبرقی و استفاده از بخارشویی می باشد.کک

کک ها حشرات بسیا ریزی هستند و در مکان های آلوده مثل منزل بیشتر در فرش ها، پارچه های با پرزهای بلند، قرنیز ها، درزها و شکاف های موجود برروی کف و دیوارها مخفی شده و در آنجا زندگی می کنند.

کک غالبا با توجه به اینکه گزش کک ها زمان خاصی در طول شبانه روز ندارد، گزش کک ها در طول روز هم به کرارت گزارش می شود. گزش کک ها بیشتر نواحی بر روی پاها و نواحی زانو به پایین می باشد. 

محل و علائم گزش کک

استفاده از هر گونه روش مبارزه ای با سموم گازی (نظیر متیل بروماید و قرص برنج یا فستوکسین) در مبارزه با کک در اماکن عمومی و خانگی ممنوع می باشد. سوزاندن گوگرد نیز علاوه بر تاثیر مخرب بر روی لوازم الکتریکی منزل، تاثیری در نابودی کک ندارد. پس روش سمپاشی کک به شرح ذیل می باشد:

  1. ابتدا با استفاده از سموم بهداشتی مخصوص کک (سموم کک کش) طبق و دستورالعمل نوشته شده برروی بروشور مصرف سم، میزان مشخصی از سم توصیه را با آب سرد رقیق نموده و سپس داخل سمپاش (سم پاش) بریزید.
  2. سر نازل سمپاش (سم پاش) را بر روی حالت پخش (زاویه پاشش 45 تا 90 درجه) قراردهید.
  3. دور تا دور محل مورد نظر (منزل، خوابگاه، محل کار و ...) سمپاشی (سم پاشی) را بصورت نواری با عرض 15 الی 30 سانتی متر سمپاشی (سم پاشی) نمایید.
  4. کلیه فرش ها و پارچه ای آلوده موجود در محل را بصورت کاملسمپاشی نمایید.
  5.  سر نازل سمپاش (سم پاش) را در حالت سوزنی (تیز یا مستقیم) قرار دهید.
  6. کلیه درزها و شکاف های موجود در کف، دیوارها و وسایل آلوده مکان اجرای عملیات را سمپاشی (سم پاشی) نمایید.
  7. با توجه به عدم نفوذ و تاثیر سموم بر روی تخم کک و برای کسب موفقیت و اطمینان از موثر بودن سمپاشی (سم پاشی)، الزامیست سمپاشی کک را 14 روز بعد به همین طریق مجددا تکرار نمایید.
  8. ضمنا به منظور رسیدن به نتیجه مناسب می توانید در هر مرحله نظافت (استفاده از جاروبرقی قبل و بعد از سمپاشی) و شستشوی پس سمپاشی، کلیه مناطق سمپاشی کک را بخارشوی نمایید.
  9. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سمپاشی کک و زمان و قیمت سمپاشی کک با ما تماس گرفته (02166036378) و از مشاوره رایگان ما بهرمند گردید.