الزام کنترل آفات در منازل (سمپاشی منازل)

همه ی افراد با آفات و موجودات موذی در منزل آشنا هستند و حداقل با یک یا چند تای آن درگیر بوده اند. منازل به علت وسعت کم پناهگاهی برای بسیاری از جانوران موذی می باشد که به علت حضور خانواده و خطر ناقلین، در زمینه کنترل آفات از اهمیت ویژه ای برخوردار می شوند.

انواع جانوران موذی که امکان حضور آنها در خانه (منزل) وجود دارد

در منازل بر اساس موقعیت ممکن است انواع جانوران چون موش، گربه، مار، عقرب، مورچه، انواع سوسک، جیرجیرک، مارمولک، هزارپا، موریانه، انواع حشرات خونخوار چون ساس، کک،  پشه، شپش، کنه و آفات انباری نظیر شپشک گندم، شپشک برنج، شب پره، بید لباس، انواع سوسک آرد، ماهی نقره ای، شپش کتاب و ... وجود داشته باشد.

در سمپاشی منازل (سمپاشی خانه) چه بخش هایی از منزل باید سم پاشی شوند

درو تا دور حیاط و داخل ساختمان و اتاق ها، آشپزخانه، سرویس های بهداشتی و حمام و برای ساس لباس ها، مبل ها، رختخواب ها و ... با توجه به نوع جانور موذی سمپاشی گردد.

کنترل آفات منازل توسط شرکت ورسا صنعت سبز

این شرکت سعی دارد به علت بالا بودن هزینه و همچنین سختی ترک خانه برای ساکنین در وعده اول جهت کنترل مشاوره تلفنی رایگان را به مشتریان ارائه نماید تا در صورت جوابده نبودن نیرو های متخصص را به منزل اعزام می نماید و از سم های مورد تایید وزارت بهداشت و کاملا کم خطر و دارای بیشترین کشندگی بر روی جانوران موذی (سموم گیاهی بدون لک و بو) استفاده می نماید. 

ضمنا شرکت کنترل آفات ورسا صنعت سبز قابلیت ارائه خدمات کنترل آفات (سمپاشی و ..‌.) در شهر تهران، کرج، شیراز، اصفهان، بهبهان، عسلویه و بوشهر رادارد.

سمپاشی منازل تهران، سمپاشی منازل اهواز، سمپاشی منازل کرج، سمپاشی منازل شیراز، سمپاشی منازل اصفهان، سمپاشی منازل بهبهان و سمپاشی منازل بهبهان فقط بخشی از خدمات و توانمندی شرکت ورسا صنعت سبز می باشد.

ختتت